[ultimate_spacer height=”430″ height_on_tabs=”300″ height_on_tabs_portrait=”350″ height_on_mob_landscape=”120″ height_on_mob=”150″]

دانلود فایل‌های مرتبط با جستجو در پایگاه‌­های استنادی

آشنایی با پایگاه های استنادی و نحوه جستجو در این پایگاه‌ها همواره یکی از نیازهای دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی محسوب می شود در همین راستا فایل‌های آموزشی مختلفی که به جستجو در پایگاه‌های استنادی کمک می‌نماید، توسط دفتر علم‌سنجی تهیه شده که در لینک‌های زیر قابل مشاهده است.

دانلود فایل‌های مرتبط با ایجاد و اصلاح پروفایل‌­های علمی

پروفایل‌های علمی ابزارهایی مبتنی بر وب هستند که زمینه انتشار اطلاعات علمی و پژوهشی افراد مختلف را فراهم می‌کنند. این پروفایل‌ها به وسیله ارائه دهنده‌هایی نظیر پایگاه استنادی اسکوپوس، پایگاه استنادی وب آف ساینس، اورکید، ریسرچرآی دی، گوگل اسکالر، شبکه اجتماعی ریسرچ‌گیت و غیره در اختیار پژوهشگران قرار می‌گیرد. این پروفایل‌های علمی يك شناساگر منحصر به فرد براي هر پژوهشگر اختصاص می‌دهند تا از ابهامات افراد دارای نام و نام خانوادگی مشابه جلوگیری کند. در این بخش نحوه اصلاح پروفایل‌های علمی در اسکوپوس، اورکید و پابلونز ارائه شده و در لینک‌های زیر قابل مشاهده است.

راهنمای ثبت درخواست پيش دفاع و دفاع نهايی دانشجويان دکتری

نظر به اينکه از اين پس بررسی کفايت مقالات دانشجويان دکتری جهت پيش دفاع و دفاع نهايی از طریق سيستم گلستان انجام می شود، مراحل ثبت درخواست جهت بررسی توسط کارشناس علم سنجی در فايل راهنما قابل مشاهده است.

keyboard_arrow_up