فرایند تسویه حساب و بارگذاری پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌رساند با توجه به سیاست‌های دانشگاه از این پس پایان‌نامه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه باید در سامانه ثبت ایرانداک بارگذاری گردد و پس از دریافت کد پیگیری، این کد را در سامانه کتابخانه وارد نموده و سپس ورود اطلاعات کتابشناختی پایان‌نامه نیز ثبت گردد. لازم به ذکر است که تایید پایان‌نامه در سامانه ثبت ظرف ۴۸ ساعت انجام می‌گردد. و بعد از دریافت تایید پایان‌نامه در سامانه ثبت، فایل پایان‌نامه برای استاد راهنما در سامانه گلستان ارسال خواهد شد. لطفا جهت انجام ثبت پایان‌نامه خود مطابق روند نمای ارائه شده اقدام نمایید، جهت مشاهده گردش کار به گزارش ۵۲۲ در سیستم گلستان (دلیل لزوم تسویه حساب) مراجعه فرمائید.

  • نکته مهم: بارگذاری پایان نامه در سایت کتابخانه بعد از دفاع وتایید اصلاحات انجام گردد .
  • نکته مهم: حجم فایل ارسالی pdf برای کلیه مقاطع کمتر از ۳۰ مگابایت باشد.

مراحل بارگذاری پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری در وب سایت توسط دانشجو

  1. ورود به وب سایت مرکز اسناد و اطلاع رسانی

2.ورود به پنل کاربری وب سایت نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور خود را وارد نمایید.

3. انتخاب منوی اصلی مطابق تصویر

4. کلیک بر روی زیر منوی فهرست نویسی

5. وارد بخش “به تدوین” شوید.

6. انتخاب پایگاه پایان‌نامه های کارشناسی ارشد و دکتری

7. وارد کردن تمامی اطلاعات خواسته شده و ذخیره اطلاعات

توجه: با توجه به سیاست‌های دانشگاه از این پس پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه باید در سامانه ثبت ایرانداک بارگذاری گردد و پس از دریافت کد پیگیری، این کد را در سامانه کتابخانه وارد نموده و سپس ورود اطلاعات کتابشناختی پایان‌نامه نیز ثبت گردد.

انجام مراحل تسویه حساب نیاز به مراجعه حضوری دانشجو ندارد . کلیه مراحل بصورت سیستمی انجام می پذیرد و در صورت بروز مشکل یا سوالی از طریق سیستم گلستان اطلاع رسانی خواهد شد.. شما می توانید سوالات و مشکلات خود در خصوص روند تسویه حساب را از طریق ایمیل report_lib@iust.ac.ir مطرح نمایید.

keyboard_arrow_up